Інвесторам

Група компаній «Юкон» - це ефективний девелопмент, який включає весь комплекс пов’язаних із ним послуг. За роки свого існування наша компанія зарекомендувала себе як успішний та стабільний партнер, що динамічно розвивається.

Починаючи з 2005 року ми самостійно реалізували чотири проекти з будівництва окремих будівель комерційного та житлового призначення, загальною площею більше 3500 кв.м. Усього на сьогоднішній день під управлінням нашої компанії перебуває більше 30 об’єктів нерухомості.

Потенційним Інвесторам ми пропонуємо окремі автономні будівлі «під ключ» на власній впорядкованій території із власною парковкою. Це формат іміджевих об’єктів нерухомості, побудованих за оригінальними проектами із застосуванням сучасних технологій та з використанням високоякісних матеріалів. Це будівлі, зведені із врахування особливостей вітчизняного ринку комерційної нерухомості та аналізу найбільш ефективного їх використання: офісні центри, EPOB (Executive & Private Office Building), представництва, медичні та навчальні заклади, фінансові установи, будинки клубного типу, тощо.

Використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, за умови повного фінансування Інвестором обраного проекту нерухомості Група компаній «Юкон» пропонує наступні умови співробітництва:

  • гнучка поетапна схема фінансування проекту;
  • гарантований прибуток Інвестора в розмірі 25% річних від суми інвестицій;
  • гарантована частина прибутку Інвестора від реалізації проекту – не менше 65%;
  • термін реалізації проекту – 1,5-2 роки.

В даному сегменті ринку комерційної нерухомості (ринку будівель від 500 до 8000 кв.м) ми пропонуємо найкращу якість у найбільш оптимальні терміни.

Об'єкти нерухомості, що перебувають
у власності компанії
Оптові продажі стартових пакетів
та карток поповнення рахунку