Інвестиційні проекти


Київ, Солом'янський район, вул. Польова, 65Загальні відомості

Термін реалізації проекту: 2010 р.
Загальна площа кожної секції – 3100 кв.м.
Загальна площа будівлі – 6200 кв.м.
Площа земельної ділянки – 0,26 га (у приватну власність)

Дві зблоковані 7-поверхові будівлі, архітектурне рішення та планування яких дають можливість використовувати будівлю як єдиний майновий комплекс, так і окремими частинами.


Характеристики та обладнання:

Проектом передбачено встановлення в кожній секції по 2 ліфта «OTIS» вантажопідйомністю 1000 та 630 кг. Офіс обладнано пожежною та охоронною сигналізаціями, відео спостереженням, системою контролю-доступу. У будівлі передбачені всі необхідні комунікації, швидкісний Інтернет, цифрові телефонні лінії. У випадку експлуатації по поверхово на кожному з поверхів заплановані власні серверні кімнати. Мультизональна система кондиціонування та автономне газове опалення завжди підтримують стабільну температуру в приміщеннях, незважаючи на зовнішні умови. На території офісного центру передбачені власна та гостьова стоянки на 40 машиномісць.


Дизайнерські рішення:

Внутрішні приміщення, як і керамічні вентильовані фасади будівлі, виконані в стилі хай-тек. Комбінування матових і глянсових поверхонь, використання хромованого металу вигідно підкреслять стилістику приміщень і додадуть їм блиску та вишуканості. В оздоблені стін, коридорів та холів використовується матова і глянсова плитка в сірих тонах зі вставками хромованих пластин. Це дизайнерське рішення дозволить візуально збільшити простір неробочих зон. Чистове покриття підлоги виконане з полірованої плитки великих розмірів (600х600 мм) в стильних кольорових рішеннях і комбінаціях. Офісні робочі приміщення представлені в натуральних теплих тонах, а висока стеля дасть відчуття простору.


Макетування
Візуалізація

Анімація (360°C)Схема проїзду
Відділ продажу:

+380 44 581-35-50
+380 44 581-3-581

Керування інвестиційними проектами
у сфері нерухомості
Комерційна пропозиція
для потенційних інвесторів