О компанії

Про компанію

Група компаній ЮКОН працює на ринку будівництва та девелопменту комерційної нерухомості.

Ми будуємо якісні та ексклюзивні об’єкти, використовуючи матеріали, розроблені за новітніми європейськими технологіями.

Кожна зведена нами будівля враховує сучасні вимоги до офісних приміщень та відповідає усім діючим нормативним актам та вимогам.

Всі побудовані об’єкти обладнані локальною комп’ютерною мережею, мультизональною системою кондиціонування, автономним опаленням, системою контролю доступу, відеоспостереженням, пожежною та охоронною сигналізацією. До кожного з них підведені цифрові телефонні лінії, швидкісний Інтернет, електрика 100кВт, міські водопостачання та каналізація. Навколо кожної будівлі є власна впорядкована територія і, обов’язково, парковка. Усі перераховані фактори створюють умови для ефективної праці і сприяють успіху власників таких офісів.

Наші можливості

Підрозділи групи компаній ЮКОН здатні реалізувати різноманітні задачі, поставлені нашими клієнтами. Ресурси компанії дозволяють нам виступати в ролі високопрофесійного девелопера, який здійснює персональний підхід до кожного клієнта та його проектів, застосовує продуману політику інвестування.

Ми виконуємо повний цикл будівельних послуг – від розробки проекту до здачі об’єкту «під ключ». Ви маєте нагоду переконатися у високому професіоналізмі наших спеціалістів. Адже ми відслідковуємо появу нових технологій, матеріалів та комплексних рішень і застосовуємо їх у своїй діяльності.

Стабільність, стратегічна націленість на високий результат, володіння інформацією про тенденції українського та зарубіжних ринків нерухомості та будівництва, знання специфіки роботи наших клієнтів у вітчизняних економічних та політичних реаліях дозволяють нам успішно освоювати нові сегменти та ринки, залучати нових клієнтів.

Витоки

Група компаній ЮКОН розпочала свою діяльність у березні 1995 року. Першою сферою діяльності став напрям телекомунікацій. Мережа салонів мобільного зв’язку сягнула до цифри 40 і охопила 24 міста України.

На початку 2005 року ми вийшли на ринок будівництва та нерухомості.

Досягнення

На даний момент повністю самостійно реалізовані три проекти будівництва окремих офісних приміщень площею 1 000 – 1 500 кв. м кожен.

Сьогодні під управлінням компанії знаходиться більше 30 об’єктів нерухомості у різних областях України.

В планах ГК ЮКОН безперервний рух вперед із вдосконаленням якості будівництва, розширенням спектру наших послуг та збільшення кількості успішно реалізованих проектів.

Керування інвестиційними проектами
у сфері нерухомості
Об'єкти нерухомості, що перебувають
у власності компанії